    5Q01004 5Q010000 SU-FAST Cảm biến canh biên STC Re-spa Vietnam
    Trang chủ / Cảm biến siêu âm-Ultrasonic
    • dbk-5/BDD/O/M30 E+S Cảm biến siêu âm Song Thành Công Microsonics
    • Đánh giá (0)
    5Q01004 5Q010000 SU-FAST Cảm biến canh biên Song Thành Công STC RE-SPA Vietnam
    Thông số kỹ thuật
    Ứng dụng
    • Giấy / Thùng Carton
    • Vải/ Vải không dệt
    • Dây cáp
    • Màng nhựa / Màng PE
    • Tấm kim loại
    Các model tương tự
    SU-M.25SU.5-B.50/B.100SU.FAST-B.50/B.100SU.FAST-B.50/B.100 MLO
    Power supply12÷24 Vdc12 Vdc (o 24 Vdc)12÷24 Vdc12÷24 Vdc
    Absorption< 50 mA< 50 mA< 50 mA< 50 mA
    Fork width25 mm49/91 mm50/100 mm50/100 mm
    Measuring range6 mm16 mm22 mm22 mm
    Resolution0,01 mm0,1 mm0,08 mm0,08 mm
    Analog output0÷5 Vdc,
    4÷20 mA
    0÷20 mA
    0÷5 Vdc*0÷5 Vdc,
    0÷10 Vdc
    0÷5 Vdc,
    0÷10 Vdc,
    4÷20 mA
    0÷10 mA
    0÷20 mA
    Working temperature10÷50 °C10÷50 °C10÷50 °C10÷50 °C
    Protection classIP40 / IP54**IP40IP20IP20
    Các model thiết bị khác
    100% EU OriginRe-spa VietnamCode: 5Q01004
    100% EU OriginRespa VietnamCode: 5Q010000
    Ultrasonic sensor type SU-FAST (H=50mm), suitable for
    transparent and colored edge reading materials.
    Analog outputs 0÷5Vdc, 0÷10Vdc, ±10Vdc, 4÷20mA, 0÷10mA
    0÷20mA. Power supply 12÷24Vdc.
    Reading range 6mm (±3mm).
    100% EU OriginRespa VietnamCode: 05X63068
    SU cable with connector length 10m
    100% Italy OriginDelta Ohm (Sensaca) VietnamLP471PHOT
    100% Italy OriginDelta Ohm (Sensaca) VietnamHD32.3TC
    Data Logger
    100% Italy OriginDelta Ohm (Sensaca) VietnamTP3207.2
    Temperature probe with Pt100 sensor. Probe stem Ø 14 mm, length 150 mm. Complete with
    SICRAM module. Used for WBGT measurement.
    100% Italy OriginDelta Ohm (Sensaca) VietnamTP3276.2
    Globe temperature probe with Pt100 sensor, globe Ø 50 mm. Stem Ø 8 mm, length 170 mm.