    FP06P-S1-04-32-NU-V-77A-24D-35 Van STC Bifold Vietnam
    Trang chủ / Valve - Van Công Nghiệp
    • FP06P-S1-04-32-NU-V-77A-24D-ML-30 Van STC Bifold Vietnam
    • 00248997 Van Song Thành Công STC Burkert Vietnam
    • Đánh giá (0)
    FP06P-S1-04-32-NU-V-77A-24D-35 Van Song Thành Công STC Bifold Vietnam
    Thông số kỹ thuật
    Direct Acting Solenoid Valve,
    Operator: 145 psi / 10 bar Maximum Valve Pressure,
    Connections: 1/4 Body Ported – Stainless Steel,
    Valve Configuration: 3-way, 2-position,
    Valve Configuration: Normally Universal,
    O-ring Material: Viton -20C to +90C, Solenoid: Ex d,
    Solenoid Approval: ATEX/IECEx Dual Certified/Labelled,
    Voltage: 24VDC, Options: Auto Reset,
    Power: 3.5 Watts,
    Cable Entry: M20 x 1.5 Cable Entry,
    Port Type: NPT Ports,
    Identifier: No Identifier.
    Các model tương tự
    Các ứng dụng
    100% EU
    Origin
    Bifold/ Rotork VietnamType: FP06P-S1-04-32-NU-V-77A-24D-35
    Material: SS316L
    Valve
    100% EU/ Japan OriginBalluff VietnamBOS02AR