    PM500FP-15-497-D-024-VP Con lăn Song Thành Công Itoh Denki
    Trang chủ / Con lăn
    • PM500FE-20-500-D-024-JD-VP Con lăn Song Thành Công Itoh Denki
    • PM500FE-17-380-D-024-JD Con lăn Song Thành Công Itoh Denki
    • Đánh giá (0)
    PM500FP-15-497-D-024-VP Con lăn Song Thành Công STC Itoh Denki Vietnam
    Các thiết bị khác
    Model: PM500FP-15-497-D-024-VP
    Power moller
    50mm diameter steel pipe
    Nominal speed; 15m/min
    – Tube length; 497mm
    – Motor cable; 300mm
    – with Hexagonal threaded shaft on both sides
    – with V belt Pulley
    – 24V DC operated