    AL105NXDC024AA0A1R/C Đèn còi cảnh báo Songthanhcong E2S
    Trang chủ / Thiết bị báo động
    • IS-AL105NL-R/R Loa đèn cảnh báo Song Thành Công E2S Vietnam
    • SONF1DC024SA0A1R Loa cảnh báo Songthanhcong E2S Vietnam
    • Đánh giá (0)
    AL105NXDC024AA0A1R/C Đèn còi cảnh báo Song Thành Công STC E2S Vietnam
    Vui lòng liên hệ Công Ty Song Thành Công để được hỗ trợ giá tốt nhất.
    Giới thiệu
    Tính năng
    • Vỏ GRP chống ăn mòn, chống tĩnh điện & UV ổn định
    • Bảo vệ chống xâm nhập IP66/67, 4/4X/3R/13
    • Công tắc đơn hoặc kép (SPCO/DPCO)
    • Cơ chế thép không gỉ 316 (A4)
    • 3 x đầu vào cáp, 2 x phích cắm dừng đi kèm
    Thông số kỹ thuật
    Variable:Identifier:Description:
    Product type:AL105NXCombined alarm horn sounder & Xenon strobe
    Voltage:DC012
    DC024
    DC048
    AC024
    AC048
    AC115
    AC230
    12Vdc (11.5-14Vdc)
    24Vdc (20-28Vdc)
    48Vdc (42-54Vdc)
    24Vac 50/60Hz
    48Vac 50/60Hz
    115Vac 50/60Hz
    230Vac 50/60Hz
    Back box/cable entries: [e]A
    B
    Back box with mounting lugs – 2 x M20x1.5mm entries
    Back box with mounting lugs – 2 × 1/2″NPT (adaptors)
    Stopping plug material: [m]AABS
    Equip. tag/Duty label: [s]0
    1
    No equip. tag or Duty label
    316 (A4) St/St Equip. tag/Duty label
    Metalised Polyester Equip. tag/Duty label
    Product version:
    [v]
    AUL/cUL, CPR, MED, DNV, USCG, RMRS, EAC, CE, UKCA – SIL1 & SIL2
    Product option:
    [o]
    1
    X
    Z
    Standard product
    Custom configuration – contact E2S
    Custom alarm tone software – contact E2S
    Enclosure colour: [x]R
    G
    Red
    Grey
    Lens colour: [y]A
    B
    C
    G
    M
    R
    Y
    Amber
    Blue
    Clear
    Green
    Magenta
    Red
    Yellow
    Ứng dụng
    Các model tương tự
    Các model thiết bị khác
    100% UK OriginE2S VietnamModel: AL105NXDC024AA0A1R/C
    Alarm Horn Sounder & Xenon Strobe Beacon
    AL105NX 24Vdc
    Back box/cable entries: Lugs and 2 x entries
    Stopping plug material: ABS
    Equip. tag/Duty label: No equip. tag or Duty label
    Product version: See product data sheet
    Product option: Standard
    Enclosure colour: Red
    Lens colour: Clear
    (AL105NXDC024)
    Vaisala VietnamDMT152 B1DED11A100A1X
    Transmitter for Low Dewpoint with a measurement range of -80 to -20°C
    Mechanical Connection: DMT152 Metal NPT 1/2″ Thread
    Parameters: Td/f, ppm
    Analog Output 4…20mA
    Ch1: ppm 0 … 500 ppm
    Ch2: ppm 0…100ppm
    Metric Units
    Pressure Setting for ppm Calculation: Ambient Pressure 1 bar(a) 14.76 psi(a)