    PM500FE-17-500-D-024-JD Con lăn Song Thành Công Itoh Denki
    Trang chủ / Con lăn
    • F-RAT-S300-90N-A-S1 Mô đun chuyển đa hướng STC Itoh Denki Vietnam
    • PM500FE-20-500-D-024-JD-VP Con lăn Song Thành Công Itoh Denki
    • Đánh giá (0)
    PM500FE-17-500-D-024-JD Con lăn Song Thành Công STC Itoh Denki Vietnam
    Các thiết bị khác
    100% Japan OriginITOH DENKI VietnamModel: PM500FE-17-500-D-024-JD
    Motorized Roller
    – 50mm diameter steel pipe
    – Nominal speed; 17m/min
    – Tube length; 500mm
    – Motor cable; 300mm
    – D-shaft  on both sides
    – 24V DC operated
    ‘- with Mounting bracket
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V1, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V2, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V5, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V6, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V7, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V8, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V9, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V10, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V11, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V12, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V13, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V14, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V15, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-V17, Calibration
    100% Italy OriginDelta Ohm VietnamVCERT-VPS, Calibration