    PM500FE-17-520-D-024-JD Con lăn Songthanhcong Itoh Denki Vietnam
    Trang chủ / Con lăn
    • PM427AS-10-300-3-200BR Con lăn Songthanhcong Itoh Denki Vietnam
    • PM380LS-60-400-D-024-DR Con lăn Songthanhcong Itoh Denki Vietnam
    • Đánh giá (0)
    PM500FE-17-520-D-024-JD Con lăn Song Thành Công STC Itoh Denki Vietnam
    Các thiết bị khác
    Model: PM500FE-17-520-D-024-JD
    Motorized Roller
    – 50mm diameter steel pipe
    – Nominal speed; 17m/min
    – Tube length; 520mm
    – Motor cable; 300mm
    – wi D-shaped shaft on both sides
    – 24V DC operated
    ‘- with Mounting bracket
    ITOH DENKI VietnamCon lăn động cơ/ ITOH DENKI Vietnam
    Model: CB-016N6
    Driver Card
    – NPN signal
    – (1) Power connector
    – (1) Control connector
    ITOH DENKI VietnamITOH DENKI Vietnam
    DO9785T, Panel mounting pH or mV configurable, dual LCD, output 4…20mA insulated with 2 wires passive or with 4 wires active.Delta Ohm Vietnam100% Italy Origin
    DO9786T-R1, Panel mounting conductivity transmitter with dual LCD, output 4…20mA.Delta Ohm Vietnam100% Italy Origin
    HD103P, Spare wired protective sphere.Delta Ohm Vietnam100% Italy Origin
    HD11, 11%RH saturated solution for checking the relative humidity sensor, complete with screw adaptor for probes diameter 14mm.Delta Ohm Vietnam100% Italy Origin