    PM570BP-20-1000-3-220-BR Con lăn Song Thành Công Itoh Denki
    Trang chủ / Con lăn
    • PM500FE-20-500-D-024-JD-VP Con lăn Song Thành Công Itoh Denki
    • PM570AS-20-1000-3-220 Con lăn Song Thành Công Itoh Denki
    • Đánh giá (0)
    PM570BP-20-1000-3-220-BR Con lăn Song Thành Công STC Itoh Denki Vietnam
    Các thiết bị khác
    100% Japan OriginITOH DENKI VietnamPower Moller
    PM570BP-20-1000-3-220-BR
    – 57mm diameter steel pipe
    – Nominal speed; 20m/min
    – Tube length; 1000mm
    – Motor cable; 50mm
    – D-shaped shaft for both sides
    – 3 phase 220V AC operated
    – w/ Brake function
    100% EU OriginSick VietnamCode: 1023668
    DME 5000-112
    Long range distance sensor
    100% Netherland  OriginBronkhorst VietnamModel: F-203AI-1M0-AGD-44-V FlowSensor
    Mass Flow Controller
    IN-FLOW Select F-203AI-1M0
    Product series  :  IN-FLOW Select
    Ingress protection  :  IP-65
    Material  :  Stainless steel 316
    Multi Fluid Multi Range  :  Disabled
    Control function  :  Flow control
    Fluid  :  H2 (Hydrogen)
    Flow range  :  1.4…70 m3n/h
    Accuracy  :  ±0.5% Rd plus ±0.1% FS
    (At calibration conditions)
    Calibration certificate  :  3-point calibration
    Inlet pressure (P1)  :  3 bar (g)
    Outlet pressure (P2)  :  1 bar (g)
    Valve function  :  Normally Closed
    Orifice  :  1.50 mm
    Temperature  :  40 °C
    Seals  :  Viton 51415
    Plunger  :  Viton 51415
    Inlet connection  :  12 mm OD compression
    Outlet connection  :  12 mm OD compression
    Output signal  :  4…20 mA sourcing (RS-232 0…100 %)
    Setpoint  :  4…20 mA sinking (RS-232 0…100 %)
    Power supply  :  +15…24 Vdc